Prabangūs JURA kavos aparatai

Šveicarijos kavos apartų gamybos įmonė JURA išsiskiria vienais kokybiškiausių ir labiausiai perkamų gaminių, kurie retai nuvilia pirkėjus.

Kompanija siūlo kavos aparatus įvairių poreikių klientams. Šįkart pažvelkime, kokie JURA kavos aparatai yra vieni iš prabangiausių ir profesionaliausių.

IMPRESSA F– vienas populiariausių profesionalių kavos aparatų, išleistas 2012 metais.

jura-impressa-f7

Stilingo ir modernaus dizaino, juodos spalvos, puikiai derės bet kokioje aplinkoje. Rinkitės šį aparatą, jei norite pasigaminti įvairių rūšių kavą: tiek paprastą juodąją, rytais prabudinančią espresso ar skaniąsias cappuccino, ristretto bei karšto šokolado gėrimus. Turėsite galimybę gerti kavą su nuostabia puta, tereikės pasukti vieną rankenėlę, o paties puodelio iš vietos nereikės judinti, viską atliks kavos aparatas. Be to, galėsite gerti kavą iš tokio dydžio puodelio, kokio norite. Savo mėgstamą gėrimą galėsite ruošti tiek iš pupelių, tiek iš jau sumaltos kavos. Šis aparatas iš kitų išsiskiria gaminimo pobūdžiu: kava paruošiama kur kas greičiau, o svarbiausia – tyliau (įdiegtas moderniausias malūnėlis Aroma+)! Jura Impressa F7 plotis – 29 cm, aukštis – 35 cm, vandens talpyklėje galima laikyti net 1,9 litro vandens. Šio aparato galingumas – 1450 W, yra integruotos visos reikalingos nukalkinimo ir išvalymo programos bei energiją taupanti funkcija. Įsigiję Jura Impressa F7 galėsite nustatyti norimą vandens karštį, kietumą bei skysčio kiekį.

Beje, šis kavos aparatas – vienas brangesnių iš JURA gaminių (apie 1100 eurų), tačiau jo kokybe bei ilgaamžiškumu tikrai nenusivilsite!

Dar vienas prabangesnių JURA kavos aparatų serijų – IMPRESSA J. Susipažinkime su vienu iš šios serijos aparatu – IMPRESSA J9 3 One Touch TFT Chrome.

jura-impressa-j9-3

Chromu padengtas išskirtinės išvaizdos kavos aparatas leis Jums pasigaminti kokią tik norite kavą (paprastą juodąją, ristrettto, espresso, latte machiatto, cappuccino, latte…). Naujos instaliacijos nereikalaus jokių pastangų gaminant kavą – tiesiog paspauskite vieną mygtuką (Rotary Switch ratukas) ir netrukus Jūsų mėgstamiausia kava jau garuos puodelyje. Kaip ir prieš tai aptartame kavos aparate, šiame įtaisytas Aroma+ malūnėlis, kuris lemia greitesnį ir tylesnį gaminimo procesą. IMPRESSA J9 3 One Touch TFT Chrome plotis – 28 cm, aukštis – 34 cm, galingumas – 145- W, be to, turėsite galimybę pieną laikyti 0,6 litro talpyklėje. Galėsite įstatyti norimo dydžio puodelį, nes kapučinatorius aparate – reguliuojamo aukščio. Visas vykdomas funkcijas matysite specialiame TFT ekranėlyje, kuriame galėsite įsivesti ir lietuvišką raidyną. O kavos stiprumą bus galima pasirinkti iš penkių lygių.

Šį kavos aparatą galima įvardinti kaip vieną iš brangiausių iš JURA gaminamų produktų (jo kaina siekia apie 2000 eurų).

Abu JURA IMPRESSA kavos aparatai – profesionaliausi ir prabangiausi. Norėdami juos įsigyti savo namams, derinkite prie aplinkos ir apgalvokite, ar turėsite tinkamą vietą, kur jį pastatyti.

Copyright © 2012 Jura kavos aparatai. All rights reserved.