Populiariausi jura kavos aparatų modeliai

JURA –  garsi ir patikima kavos aparatus gaminanti kompanija, galinti pasiūlyti pačių įvairiausių kavos aparatų, atitiksiančių kiekvieno poreikius. Ar žinote, kokie kavos aparatai šios kompanijos yra patys populiariausi? Jei ne, šis straipsnelis kaip tik jums.

Jura Ena micro 1 

Šis, kiek daugiau nei keletą tūkstančių litų kainuojantis kavos aparatas yra labai kompaktiškas ir puikiai papuoš bet kuriuos namus ar nedidelį ofisą. Yra galimybė naudoti maltą kavą, vandens filtrą, galima reguliuoti vandens kiekį, kavos puodelių aukštį bei pasirinkti vieną iš trijų kavos stiprumo lygių. Kavos aparatas turi 125 g kavos talpą bei kavos tirščių talpą, į kurią telpa 9 kavos porcijų tirščiai. Kavos temperatūra yra nustatoma naudojantis tekstiniu meniu, o gaminiui suteikiama net 2 metų garantija. Integruotos automatinio nukalkinimo bei automatinio praplovimo sistemos.

Jura Impress F55 Classic 

Ar norite kavos aparato, kuris vienu metu greitai paruoštų du puodelius sodraus skonio espresso ar gardžios capuccino kavos? Tokiu atveju jums pravers Impress F55 Classic kavos aparatas, kainuojantis šiek tiek daugiau nei tris tūkstančius litų. Reikia pabrėžti, jog šio kavos aparato dėka galima užprogramuoti vandens kiekį bei pasirinkti vieną iš keturių skirtingų kavos stiprumo lygių.  Šį kavos aparatą lengva valdyti Rotary Switch valdymo ratuko dėka. Šis aparatas yra draugiškas aplinkai bei taupo jūsų pinigus, kadangi jo nenaudojant galima atjungti nuo elektros tinklo. Kadangi kavos gamybos metu puodeliai yra apšviečiami, kol lauksite kavos, turėsite galimybę mėgautis puiku vaizdu. Kavos aparatas turi 200 g talpinančią kavos, bei 1,9 l vandens talpinančią talpas. Kavos temperatūra bei vandens kiekis yra programuojami. Galima ruošti kavą tiek iš kavos pupelių, tiek iš jau sumaltos kavos. Suteikiama 2 metų garantija.

Jura Impressa J9.2 One Touch 

Ar norite kavos aparato, kuris ne tik ruoštų gardžią kavą, bet ir savo elegancija puoštų jūsų namus? Šis kavos aparatas kaip tik jums. Šiuo kavos aparato dėka galėsite pasiruošti net 5 rūšių kavos ar tiesiog karšto pieno. Vienu metu gali būti paruošiami du puodeliai mėgstamo gėrimo, o dėlto, jog kavos puodeliai yra apšviečiami kavos gamybos metu, atsiranda galimybė stebėti puikų vaizdą. Kavos aparatas turi 250 g talpinančią kavos pupelių talpą, kavos tirščių talpą, talpinančią net 16 kavos porcijų tirščius, taip pat yra pridedama plieninė pieno talpa. Yra galimybė reguliuoti: kavos puodelių aukštį bei plotį, vandens temperatūrą, kavos kiekį bei vandens kietumą. Apie aparato būklę praneša specialūs pranešimai, suteikiama 2 metų garantija.

Jura Ena Micro 9 One Touch Cappucino 

Tai ypač kompaktiškas, mažai vietos užimantis, modernus kavos aparatas. Jei turite draugų, artimųjų mėgstančių puikaus skonio kavą, šis kavos aparatas gali tapti vertinga dovana. Galima reguliuoti vandens kiekį, kavos stiprumą bei kavos puodelių aukštį. Kavos aparatas yra valdomas patogaus tekstinio meniu dėka. Kavos aparatas turi 125 g talpinančią kavos bei 10 porcijų tirščius talpinančias talpyklas. Kava paruošiama vieno mygtuko paspaudimu. Suteikiama 2 metų garantija.

Jura Ena Micro 1 Orange 

Puiku dizainu ir išskirtinėmis spalvomis galintys pasigirti Ena Micro 1 Orange kavos aparatai puikiai tiks jaunatviškiems, ryškias spalvas mėgstantiems žmonėms. Šių kavos aparatų dėka pasiruošite gardžios, sodraus skonio espresso ar tiesiog juodos kavos. Kavos aparatas turi šias atlapa: 1 l vandens talpą, 9 porcijų kavos tirščius talpinančią talpą.  Galima reguliuoti kavos puodelių aukštį bei kavos stiprumą. Pasirinkta kavos temperatūra yra nustatoma tekstiniu meniu dėka. Suteikiama 2 metų garantija.

Jura Ena 9 

Daugiau nei pusketvirto tūkstančio litų kainuojantis kavos aparatas gali vienu metu paruošti du puodelius kavos. Šis kavos aparatas yra ypatingas tuo, jog turi Aroma Boost funkciją, kurios dėka paruošiama ypač stipri kava. Maža to, šis kavos aparatas turi ir naująją pieno putos technologiją, kuri užtikrins itin gardžią pieno putą kavos su pienu gėrimams. Ena 9 kavos aparatas palankiai vertinamas ir dėl įspūdingo dizaino – kavos aparatas turi puikias formas, o viršutinė bei priekinė korpuso dalys yra padengtos dvigubu blizgaus lako sluoksniu. Sidabrinės – juodos spalvos kavos aparatas turi tris talpas: vandens bei kavos pupelių bei kavos tirščių. Suteikiama 2 metų garantija.

Jura Impressa C50 

Valdymo ratuko dėka šio kavos aparato valdymas yra ypač paprastas bei lengvai suprantamas. Gaminys turi specialią technologiją, kuri užtikrina, jog kavos gamybos procesas nebus nutrauktas net ir tuo atveju, jei netyčia išjungsite kavos aparatą.  Impressa C50 turi 200 g talpinančią kavos talpyklą bei tirščių talpyklą, kurioje telpa 16 porcijų tirščiai. Galima reguliuoti kavos puodelių aukštį, vandens kiekį bei kietumą, yra nulinio elektros energijos suvartojimo mygtukas. Galima pasirinkti  1 iš 4 kavos stiprumo lygių. Yra galimybė vienu metu pasiruošti du puodelius kavos, o  apie aparato būklę praneša specialūs pranešimai. Suteikiama 2 metų garantija.

Jura Impressa F8

Vienas didžiausių šio kavos aparato privalumų yra tas, jog kava ruošiama itin tyliai, tad galite būti tikri, jog kavos aparato keliamas triukšmas neerzins aplinkinių. Kavos aparatas, palyginti su kitais, veikia kur kas tyliau, kadangi turi naujos kartos kavos malūnėlį. Galima pasiruošti gardžios kavos arba įsipilti karšto vandens arbatai. Kava gali būti ruošiama iš kavos pupelių arba iš jau sumaltos kavos, gėrimo ruošimo metu kavos puodeliai yra apšveičiami. Šis kavos aparatas turi Claris Blue vandens filtrą. Suteikiama 2 metų garantija.

Copyright © 2012 Jura kavos aparatai. All rights reserved.