Kavos aparatai JURA Ena

Jura Ena Micro 1

 Šiuo kavos aparatu galima užprogramuoti 3 skirtingo dydžio puodelius, pasirinkti vieną iš 2 skirtingų kavos stiprumo lygių. Išankstinio pakaitinimo dėka kava yra visuomet karšta. Ena Micro 1 kavos aparatas labai kompaktiškas, tad ir nedidelėje patalpoje lengvai atras savo vietą. Ekranėlyje esančius simbolius lengva suprasti. Išsijungimo funkcija bei Zero Energy mygtukas užtikrina, kad elektros energija bus naudojama efektyviai. Vienu metu galima paruošti vieną puodelį kavos gėrimo.

Jura Ena Micro 9 one touch

Šie kavos aparatai – tai mažiausi automatiniai espresso kavos aparatai. Juos paprasta valdyti. Galima pasigaminti espresso, latte machiato, cappucino ar juodos kavos. Kadangi kavos piltuvėlio aukštis yra reguliuojamas, galima pasirinkti ir skirtingų dydžių puodelius ar stiklines. Integruotos kavos ir pieno sistemos užtikrina nepriekaištingą higieną. Stilingas metalo spalvos aparatas papuoš bet kuriuos namus.

Jura Ena 9

Tai kavos aparatai labiausiai tinkantys naudojimui namuose. Vienu mygtuko paspaudimu paruoš pasirinktą kavos gėrimą ir yra tik kiek daugiau nei 23 cm pločio. Integruotas Aroma boost mygtukas, kurio dėka galima paruošti ypač stiprią kavą, suteikiančią energijos visai dienai, o ypatinga pieno ruošimo technologija paruošia aksominę pieno putą. Elegantiškos išvaizdos Jura ena 9 kavos aparatas padengtas dviem sluoksniais blizgaus lako pagyvins bet kurių namų virtuvę.

Copyright © 2012 Jura kavos aparatai. All rights reserved.